Pozew grupowy COVID CHF - analiza umowy Poradnik frankowicza Nasze wygrane w CHF

W przypadku zapytań o stan sprawy uprzejmie prosimy o wiadomość e-mail celem przygotowania stosownej informacji na podstawie akt i portalu sądowego.


Tel.: 71 737 37 22

Tel.: 500 74 11 97

Tel.: 530 842 583

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Beneficjent stypendium rektora Uniwersytetu Wrocławskiego dla najlepszych studentów. Był uczestnikiem programu wymiany studentów na Uniwersytecie w Salzburgu. Posiada certyfikat Test of Legal English Skills Higher (TOLES). W 2019 r. zdał pomyślnie egzamin radcowski uzyskując prawo wpisu na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zdobywał pracujących w renomowanych kancelariach prawniczych na terenie Wrocławia, obsługujących zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, w szczególności doradztwie prawnym, opracowywaniu i analizowaniu umów, regulaminów spółek, zakładaniu spółek, przeprowadzaniu zmian w rejestracji, reprezentowaniu klientów w sądzie, sporządzaniu pism sądowych.

Stale podnosi swoje kwalifikacje i odbywa dodatkowe szkolenia zawodowe.

Jego pasją są narciarstwo alpejskie, jazda na rowerze górskim oraz kitesurfing.