Pozew grupowy COVID CHF - analiza umowy Poradnik frankowicza Nasze wygrane w CHF

W przypadku zapytań o stan sprawy uprzejmie prosimy o wiadomość e-mail celem przygotowania stosownej informacji na podstawie akt i portalu sądowego.


Tel.: 71 737 37 22

Tel.: 500 74 11 97

Tel.: 530 842 583

Adwokat, wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa unii europejskiej. Stypendystka Programu Erasmus na Universidad de Deusto w Bilbao oraz Programu Leonardo da Vinci w ramach, którego odbyła staż w kancelarii GM & Associates – Advocates na Malcie. Aplikację adwokacką ukończyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. W 2019 r. z wynikiem pozytywnym zdała egzamin adwokacki. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracujących w renomowanych kancelariach prawniczych na terenie Warszawy i Wrocławia oraz instytucjach państwowych.

Zawodowo zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych, a także z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy. Reprezentuje Klientów zarówno na etapie sądowym jak i przedsądowym.

Jej pasją są snowboard oraz kitesurfing.