Pozew grupowy COVID CHF - analiza umowy Poradnik frankowicza Nasze wygrane w CHF

W przypadku zapytań o stan sprawy uprzejmie prosimy o wiadomość e-mail celem przygotowania stosownej informacji na podstawie akt i portalu sądowego.


Tel.: 71 737 37 22

Tel.: 500 74 11 97

Tel.: 530 842 583

Aplikant adwokacki, absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Doświadczenie zawodowe zdobywała już na etapie studiów prawniczych m. in. Kancelarii Komornika Sądowego Wiesława Masłowskiego przy Sądzie Rejonowym w Opocznie, Prokuraturze Rejonowej w Opocznie oraz wrocławskich kancelariach adwokackich – co pozwoliło jej podjęć decyzję o dalszym rozwoju w kierunku zdobycia niezbędnych umiejętności w przyszłej pracy adwokata. Początkowo w praktyce zawodowej chętniej zajmowała się prawem karnym, w szczególności prawem karnym wykonawczym, jednak z biegiem czasu jej zainteresowania zawodowe skupiły się na kwestiach proceduralnych prawa cywilnego, w szczególności postępowaniach odrębnych. Poświęca czas na zgłębianiu prawa bankowego, prawa autorskiego oraz prawa handlowego.

Czas wolny spędza na zgłębianiu tematyki zdrowego stylu życia. Ponadto interesuje się psychologią, w szczególności zagadnieniami z zakresu wywierania wpływu społecznego. Jej pasją jest również zgłębianie wiedzy o religiach świata, w szczególności tych powstałych na gruncie chrześcijaństwa.