Pozew grupowy COVID CHF - analiza umowy Poradnik frankowicza Nasze wygrane w CHF

W przypadku zapytań o stan sprawy uprzejmie prosimy o wiadomość e-mail celem przygotowania stosownej informacji na podstawie akt i portalu sądowego.


Tel.: 71 737 37 22

Tel.: 500 74 11 97

Tel.: 530 842 583

Adwokat, wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką Izby Adwokackiej we Wrocławiu. Egzamin adwokacki zdała w 2016 r. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Beneficjentka stypendium rektora Uniwersytetu Wrocławskiego dla najlepszych studentów. Aplikację adwokacką odbyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracujących w renomowanych kancelariach prawniczych na terenie Wrocławia, obsługujących zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego oraz karnego, w tym penitencjarnego. Prowadzi procesy sądowe m.in. w sprawach gospodarczych, o ochronę dóbr osobistych, odszkodowanie i zadośćuczynienie, dotyczące czynów nieuczciwej konkurencji, o roszczenia wynikające z umów, w sprawach rodzinnych, a także dotyczące roszczeń związanych z kredytami indeksowanymi i denominowanymi do CHF.
Prowadzi obsługę prawną w języku polskim oraz angielskim.
Absolwentka Polskiej Szkoły Reportażu.