Pozew grupowy COVID CHF - analiza umowy Poradnik frankowicza Nasze wygrane w CHF

W przypadku zapytań o stan sprawy uprzejmie prosimy o wiadomość e-mail celem przygotowania stosownej informacji na podstawie akt i portalu sądowego.


Tel.: 71 737 37 22

Tel.: 500 74 11 97

Tel.: 530 842 583

Adwokat, wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku.

Ukończyła studia na kierunku prawo Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, a następnie odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Olsztynie. W 2019 r. rozpoczęła studia podyplomowe na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii.Doświadczenie zawodowe zdobywała już w trakcie studiów będąc członkiem Koła Naukowego i udzielając przez dwa lata bezpłatnych porad prawnych w ramach Studenckiej Poradni Prawnej, a także odbywając praktyki w Izbie Celnej w Olsztynie. W trakcie aplikacji adwokackiej pracowała w jednej z największych kancelarii adwokackich w województwie warmińsko-mazurskim, a także współpracowała z innymi renomowanymi kancelariami prawnymi, między innymi z Warszawy, Torunia i Gdańska.

Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego oraz karnego. Prowadzi procesy sądowe m.in. o ochronę dóbr osobistych, odszkodowanie i zadośćuczynienie, dotyczące czynów nieuczciwej konkurencji, o roszczenia wynikające z umów, a także dotyczące roszczeń związanych z kredytami indeksowanymi i denominowanymi do CHF.