Pozew grupowy COVID CHF - analiza umowy Poradnik frankowicza Nasze wygrane w CHF

W przypadku zapytań o stan sprawy uprzejmie prosimy o wiadomość e-mail celem przygotowania stosownej informacji na podstawie akt i portalu sądowego.


Tel.: 71 737 37 22

Tel.: 500 74 11 97

Tel.: 530 842 583

Prawnik, absolwentka Wydziału Prawa Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Wydziału Ekonomii i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku finanse
i rachunkowość.

Doświadczenie zawodowe zdobywała już na etapie studiów prawniczych, pracując w kancelariach adwokackich i radcowskich. W swojej praktyce zawodowej zajmowała się dochodzeniem roszczeń z tytułu odpowiedzialności deliktowej i kontraktowej, obsługą prawną przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz obsługą prawną spółek kapitałowych i funduszy inwestycyjnych.

Specjalizuje się głównie w postępowaniu cywilnym, egzekucyjnym, zabezpieczającym oraz prawie upadłościowym.

W obszarze jej zainteresowań jest także prawo podatkowe, prawo restrukturyzacyjne, ochrona danych osobowych oraz systemy bezpieczeństwa informacji.

W wolnym czasie trenuje amatorsko siatkówkę, aktywnie działa na rzecz ochrony praw zwierząt i środowiska. Pasjonuje się behawioryzmem oraz psychologią kryminalistyczną.