Pozew grupowy COVID CHF - analiza umowy Poradnik frankowicza Nasze wygrane w CHF

W przypadku zapytań o stan sprawy uprzejmie prosimy o wiadomość e-mail celem przygotowania stosownej informacji na podstawie akt i portalu sądowego.


Tel.: 71 737 37 22

Tel.: 500 74 11 97

Tel.: 530 842 583

Adwokat, wpisana na listę adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikację adwokacką ukończyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Posiada certyfikat Test of Legal English Skills Higher (TOLES).Autorka publikacji z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego, prawa rodzinnego oraz prawa pracy.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w renomowanych wrocławskich kancelariach adwokackich oraz w międzynarodowej kancelarii prawnej. W latach 2016 – 2019 współpracowała z Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej Uniwersytetu Wrocławskiego, prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami z przedmiotu prawo prywatne międzynarodowe.

Zawodowo zajmuje się sprawami z zakresu prawa oświatowego, prawa rodzinnego i prawa pracy. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli i dyrektorów szkół dotyczące tematyki prawnej, istotnej z punktu widzenia wykonywanego przez nich zawodu. Reprezentuje strony w postępowaniach rozwodowych, sprawach z prawa pracy oraz w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców.